MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Eesti Loomakaitse Selts ja Maarja-Liis Ilus: Tule heategevuskontserdile


Eesti Loomakaitse Selts (ELS) ja Maarja-Liis Ilus kutsuvad Sind 4. veebruaril kell 19.00 Nokia Kontserdimajas ELSi ajaloos esmakordselt toimuvale suurele heategevuskontserdile „Hea lugu ja hea tegu“. Kontserdi tulu
st luuakse ELSi toetusfond vigastatud või muul viisil hättasattunud loomade abistamiseks.

Maarjaga koos astuvad üles Tõnis Mägi, Johansonid, Lenna, Robirohi, Chalice, Orelipoiss, Astrid Böning-Nõlvak, Olavi Kõrre, Liis Lemsalu, Liisi Koikson ja bänd, Ott Lepland ja Kärdla Laulupealinna koor. Kontserdi kunstiline juht on Astrid Böning-Nõlvak, lavakunstnik Mari Ann Ahas, patroon Maarja-Liis Ilus ja õhtujuht Märt Avandi. Kontserdi vahepaladeks näidatakse videoklippe, mis teavitavad inimesi loomakaitse valdkonna teemadest ja tutvustavad Eesti Loomakaitse Seltsi ning teisi loomi abistavate organisatsioonide tegevust. Kutsume inimesi üles märkama loomi meie ümber, et ennetada hulkuvate ja vigastatud loomade arvu kasvu ja nende sattumist varjupaikadesse. Aidates loomi, kasvatame sealjuures inimeste teadlikkust ja loome koos ühiskonnas positiivseid muudatusi.

Meil on hea meel, et esmakordselt saame annetajatele ka midagi head ja kvaliteetset vastu pakkuda – kontserdikülastaja saab unustamatu muusikaelamuse – hea loo.

Kontserdi piletid on müügil üle Eesti Piletilevi müügipunktides ja Ticketpros.

Osta pilet juba täna ja tee üks heategu loomadele.

Heategevuskontserdi reklaamklipp
Heategevuskontserdi koduleht
Leia meid ka Facebookist


 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee