MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

1 like = 1 euro,

Näitamaks, et meie kõigi väikestest tegudest saab kokku suur, annetab Swedbank koos teistega.  5. -15. detsembrini  kestab Facebookis „Ma armastan aidata“ lehel Swedbanki veebikampaania „1 like = 1 euro“. Selle raames annab Swedbank iga „Ma armastan aidata“ lehekülje laikimise eest 1 euro organisatsioonidele mõeldud fondi. Anname annetuskeskkonna organisatsioonidele euro ka juba kõikide olemasolevate inimeste eest. See tähendab, et ligi 3000 eurot on annetuste fondis juba seemneks olemas!

Et jagada raha organisatsioonide vahel, saavad inimesed “Ma armastan aidata” lehel hääletada, kellele nad tahavad raha anda. Annetuskeskkonnas olevad organisatsioonid on jagatud kategooriatesse (keskkond, rahvatervis, perekond ja toimetulek, lapsed ja noored) ning igas kategoorias kõige enam hääli kogunud organisatsioon saab endale toetussumma. Kampaania eesmärk on näidata, kui lihtne on teha üks heategu ning selle suurusest olulisem on see, et nii Sina kui mina annaksime oma panuse.

Palume, et te levitaksite oma kodulehekülgedel ning sotsiaalmeedia kanalites üleskutset minna „Ma armastan aidata“ leheküljele, vajutada „like“ ning anda sellega üks euro organisatsioonide toetuseks

 

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee