MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Dr. Sterni heategevusfondi annetus MTÜ Kassiabile

Eelmisel nädalal sai MTÜ Kassiabi rõõmsa üllatuse osaliseks, kui AS Dimela esindaja teatas, et Dr. Sterni Heategevusfond annetab MTÜ Kassiabi kassidele 215 kg kuivtoitu.

2005. aasta sügisest tegevust alustanud Dr. Sterni Heategevusfondi sooviks on aidata kodutuid loomi. Fondil on kolm peamist eesmärki:

- Harida loomaomanikke, kuidas vältida lemmikloomade soovimatut järelkasvu
- Julgustada inimesi varjupaikadest loomi võtma
- Toetada varjupaikadesse sattunud loomi

Dr. Sterni heategevusfond on loomatoiduga aidanud erinevaid varjupaiku juba viies erinevas Eesti linnas ning ainuüksi 2011 aastal on toitu annetatud juba ligi 9000 euro eest.

MTÜ Kassiabi on Dr. Sterni Heategevusfondi toetuse üle väga õnnelik ja annetatud toit on vaieldamatult suureks abiks. Kuna MTÜ Kassiabi on loomasõpru ühendav heategevuslik organisatsioon, mis tegutseb ainult tänu heade inimeste annetustele, siis antud toetus kujutab endast märkimisväärset ressursside kokkuhoidu.Tänu sellele on võimalik aidata rohkem abivajavaid loomi.

Ressursi kokkuhoiu kõrval on aga kahtlemata väga oluline abi ja toetus iseenesest. Teadmine, et leidub inimesi, kes soovivad meie tegevusse panustada ja kaasa lüüa ning pakuvad oma abi, ükskõik, mil viisil või vormis, on alati suur rõõm.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee