MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Swedbank annetas Kassiabile ja Kasside Turvakodule 101 220 krooni

Swedbanki töötajate abiga annetati  Kassiabile ja Kasside Turvakodule kokku 101 220 krooni.

Tänavu jõulukuul andis Swedbank heategevusse pea 1,7 miljonit krooni, mille jagasid hääletuse tulemusena laiali Swedbanki enda töötajad. Iga töötaja andis hääle just temale kõige südamelähedasema teema toetuseks. Võimalik oli valida 20 organisatsiooni vahel. On hea meel tõdeda, et Swedbanki annetuskeskkonnas koos osalenud MTÜ Kassiabi ja MTÜ Kasside Turvakodu said kumbki koduta kasside toetuseks 50 610 krooni.

Kassiabi kasutab annetatud raha kasside kliinikuarvete katmiseks. Kõik Kassiabisse jõudvad kassid saavad parasiiditõrje, nad vaktsineeritakse ning kastreeritakse või steriliseeritakse sobivas eas.

Swedbanki ühiskondliku vastuse valdkonnajuhi Maris Ojamuru sõnul on pank juba pikka aega panustanud heategevusse ning suunanud ka oma töötajate tähelepanu neile, kes abi vajavad. "Üle-eelmisel aastal kaasasime miljoni kroonise toetuse jagamisse oma kliendid, eelmisel aastal jagasime sama summa kõikide annetuskeskkonna organisatsioonide vahel võrdselt. Sel aastal kaasasime aga oma töötajad otsustusprotsessi ning iga üks sai 685 krooni suunata sinna, kus ta tundis, et seda kõige enam vaja võiks minna. Loodame, et see aitab kasvatada ka nende organisatsioonide tuntust meie enda inimeste seas," rääkis Ojamuru.

Kassiabi ja Kasside Turvakodu toetuseks saab jätkuvalt teha annetusi annetuskeskkonnas www.swedbanki/tuletoeta.


Viimasel kolmel aastal on Swedbank heategevusse andnud üle 3,5 miljoni krooni, et toetada omalt poolt organisatsioone, kes annetuskeskkonnas on esindatud.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee