MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Minu esimene kogemus näitlejana


Minu nimi on Mäx ja ma olen kahekuune suurte silmade ja karvase kasukaga kassipoiss.

Ei tea kas olid need minu ilusad suured rohelised silmad või miski muu mis minu juures võlus aga vaatamata oma noorusele olen juba osalenud oma esimesel etendusel.

Mul oli au esineda laste jõuluetendusel ühes toredas ja meeldivas koolis.

Algul ma ikka natuke ikka pabistasin nagu näitlejad ikka. Minu esimeseks rolliks oli istuda ilusti ja vaikselt süles. Ega see kerge ei olnud. Algul pigistasin silmad kinni ja ootasin et kui näidend läbi saan teen silmad lahti kuid uudishimu sai minust võitu. Piilusin natuke ja uskuge või mitte mind vaatas saalist vastu mitusada laste säravat silmapaari. Siis ma ikka natuke ehmusin aga teate need silmad mis mind sealt vastu vaatasid olid nii ilusad. Sulgesin veel korraks silmad et veenduda ega ma ometi und ei näe. Minu väike süda puperdas sees kuid siiski võtsin julguse kokku, tegin silmad lahti ja vaatasin saali juba suure huviga. Ja ausalt öeldes tundsin ennast päris hästi.

Kui etendus läbi sai siis sain nii palju kiitusi ja paisid et lausa punastama võttis.

Nüüd olen palju julgem ja kui keegi tahab et ma oma esinemise kogemusest veel täpsemalt räägin siis palun võta mind sülle ja ma kõvasti nurrudes räägin sulle.

Mäx osales näitlejana 19.detsembril 2008 Saksa Gümnaasiumi õpilaste jõuluetendusel.

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee