MT� KASSIABI KODULEHEK�LG

Kodutute Loomade Päev 19-ndal augustil

19-ndal augustil mälestatakse nii USA-s kui ka mitmetes Euroopa riikides kodutuid loomi, kes on hukkunud kodude puudumise tõttu. Sellega püütakse inimeste tähelepanu viia steriliseerimise/kastreerimise vajalikkusele, vältimaks loomade kontrollimatut paljunemist. 


Traditsioon sai alguse 1992 aastal ning on leidnud järjest suuremat kõlapinda. Ka Kassiabi mälestab sel päeval tuhandeid loomi, kes on hukkunud tänavatel ning varjupaikades.  Kurbusega süütame küünla vaadates minevikku ning lubame edaspidi aidata veel rohkem loomi. Kassiabi on päästnud kasse Tallinna Loomade Hoiupaigast selle loomisest alates ja ka varasemast Laagri koertevarjupaigast, Haapsalu varjupaigast, Tartu varjupaigast , Paide varjupaigast ning tänavatelt. Tänu paljudele abilistele on meie võimalused avardunud ning ka inimesed on muutunud teadlikumaks.

Aita sinagi kodutuid kasse, pakkudes neile hoiukodu või tehes annetusi Kassiabile, Eesti Loomakaitse Seltsile või mõnele teisele kodutute kassidega tegelevale organisatsioonile. Eelkõige ole aga oma kassile hea peremees:)

 

MTÜ Kassiabi | Tel: 555 71625 | E-mail: info@kassiabi.ee